Fighters' Run Farkaskölykök Csopak - 2022 | Nevezők listája
 

# Név Születési év Kategória Nevezés állapota
1 Zahorán Zalán 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
2 Molnár József 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
3 Araczki Hanga Luca 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
4 Juhász Attila 1990 Gyerek verseny nevezés    OK
5 Juhász Gábor 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
6 Hajdú Patrik 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
7 Pozderka Dávid 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
8 Dr. Szirányi András 1973 Gyerek verseny nevezés    OK
9 Lukács Roland József 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
10 Modori Attila 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
11 Nánai Krisztián 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
12 Sterbik Monika 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
13 Perlaki Tímea 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
14 Csikósné Méhesfalvi Éva 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
15 Bencsics Balázs 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
16 Dr Ódor-Sápi Csilla 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
17 Kruchió Sára Anna 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
18 Tóth-Krisó Kitti 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
19 Tóth Bernadett 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
20 SZŐKE-LOVAS BENEDEK 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
21 Stubendek Piroska 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
22 Pandur-Kiss Judit Erzsébet 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
23 Takacs Bálint 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
24 Oszfolk Béla 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
25 Fischer-Balogh Bernadett 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
26 Barta-Erdélyi Zsuzsanna 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
27 Illésné Hevesi Katalin 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
28 Kálóczi Zsuzsanna 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
29 Nagy Noémi 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
30 Czibor-Gergics Ilona 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
31 Gábornyik Loretta 2007 Gyerek verseny nevezés    OK
32 Gábor Szelényi 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
33 Tóth László Barnabás 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
34 Dezső Anita 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
35 Dániel Bence 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
36 Zombori János 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
37 Varhegyi Krisztian 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
38 Németh Viktória 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
39 Kernya-Németh Viktória 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
40 Illés Barbara 1989 Gyerek verseny nevezés    OK
41 Vaszkó Csaba 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
42 Bezzeg Sebastian 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
43 Palcsó Péter 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
44 Gonda Zsolt 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
45 Fehér Tamás 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
46 Parrag Edina 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
47 Polt Dóra 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
48 Hogenbuch Richard 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
49 Lívia Markó 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
50 Gábor Blanka 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
51 Horváth Gyula 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
52 Csiszár Zsolt 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
53 KURUCZ JÁCINT 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
54 Gasztonyi Abgél 2017 Gyerek verseny nevezés    OK
55 Berta Brigitta 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
56 Soóky Renát 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
57 Takács Attila 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
58 Kun-Szabó Judit 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
59 Kun Sebastian 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
60 Lukács Botond 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
61 Türk János 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
62 Somody Mónika 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
63 Dudas Adrienn 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
64 Sabján György Szeverin 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
65 Sisak Dániel 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
66 Szász Eszter 1976 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing