Fighters' Run Farkaskölykök Sirok - 2022 | Nevezők listája
 

# Név Születési év Kategória Nevezés állapota
1 Flamm Gergely 1972 Gyerek verseny nevezés    OK
2 Tóth-Krisó Kitti 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
3 Dér Sándor 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
4 Fónagy Gergelyné 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
5 Gábornyik Loretta 2007 Gyerek verseny nevezés    OK
6 Pásztor Antónia 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
7 Dér Magdolna 1990 Gyerek verseny nevezés    OK
8 Holló Judit 1988 Gyerek verseny nevezés    OK
9 Balogh Katalin 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
10 Bucsok Szabolcs 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
11 Maczucza Emese 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
12 Mayer Viktor 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
13 Deák Zoltán 1973 Gyerek verseny nevezés    OK
14 Hagymásiné Szőke Katalin 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
15 Kis Bernadett 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
16 Antal Janka 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
17 Tóth Ádám 1986 Gyerek verseny nevezés    OK
18 Kavisánszki Anna 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
19 Liptai Erik 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
20 Bor-Szeifert Adrienn 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
21 Csordás Botond 1972 Gyerek verseny nevezés    OK
22 Antal Barbara 1988 Gyerek verseny nevezés    OK
23 Rácz Mariann 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
24 Tóthné Antal Gabriella 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
25 Mikoláné Fekete Mária 1990 Gyerek verseny nevezés    OK
26 Molnár Ferenc 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
27 Novák Lara Panna 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
28 Kovács Tamás 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
29 Balázsné Kóczián Enikő 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
30 Juhász Máté 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
31 Baranyai Péter 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
32 Stubendek Piroska 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
33 Király Csenge Zsófia 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
34 Dóra Csaba-Kis 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
35 Visnyiczki Gergő 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
36 Tőzsér Gábor 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
37 Molnárné Visnyiczki Rita 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
38 Gulyás József 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
39 Pethő Anikó 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
40 Ventura-Széll Isabel 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
41 Kun-Szabó Judit 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
42 Lukács Roland József 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
43 Thomas Bill 1964 Gyerek verseny nevezés    OK
44 Kun Sebastian 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
45 Varga András Ádám 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
46 Palcsó Péter 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
47 Beliczay Zsuzsa 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
48 Szimicsevics László 1972 Gyerek verseny nevezés    OK
49 Takácsné Tepliczky Kitti 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
50 Magyar Éva 1988 Gyerek verseny nevezés    OK
51 Vidó Dániel 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
52 Barta-Erdélyi Zsuzsanna 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
53 Kriszta Juvancz 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
54 Türk János 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
55 Gábor Blanka 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
56 Bunyevácz Anasztázia 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
57 Kassai Áron 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
58 Takács Attila 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
59 Versics Anikó 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
60 Asiama Evelyn 1989 Gyerek verseny nevezés    OK
61 Smetana-Damak Zsuzsanna 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
62 Fórizs Ferenc 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
63 Sipos Attila 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
64 Darvalics Milos 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
65 Benedek Zsuzsa 1986 Gyerek verseny nevezés    OK
66 Bencsics Balázs 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
67 Vaszkó Csaba 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
68 HALMAI DOMINIK GÁBOR 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
69 Molnár Balázs 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
70 Bériné Budai Szabina 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
71 Leicht Zoltán 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
72 Juhász Róbert 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
73 Kovács Andrea 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
74 Vajda Levente Mihály 2007 Gyerek verseny nevezés    OK
75 Váradi Dániel 2017 Gyerek verseny nevezés    OK
76 Bezzeg Sebastian 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
77 Czeczonné Kiss Nóra 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
78 Kiss Krisztián 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
79 Baráth Enikő 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
80 Horváth Hédi Hanga 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
81 Dr. Nagy-Elekes Petra 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
82 Hajdú Patrik 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
83 Tóth Judit 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
84 Fischer-Balogh Bernadett 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
85 Somody Mónika 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
86 Gavallér Gábor 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
87 Csiszár Zsolt 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
88 Kernya-Németh Viktória 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
89 Jakab Balazs 2018 Gyerek verseny nevezés    OK
90 Hogenbuch Richard 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
91 Orbán Edina Eszter 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
92 Bokros Olívia 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
93 Bóta Krisztián 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
94 Zahorán Zalán 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
95 Berekalli Éva Anna 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
96 Indruch Nóra 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
97 Dr. Horváth Péter 1972 Gyerek verseny nevezés    OK
98 Négyesi Panna 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
99 Kele-Nagy Nóra 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
100 Guzsal Linda 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
101 Vécsei Zétény 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
102 Krakomperger Ákos 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
103 Kecskés Zsolt 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
104 Márkus Johanna Lola 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
105 Kassay Tímea 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
106 Umeh Mira Adanna 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
107 Tülkös Milla 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
108 Csala Koppány 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
109 Komár Zalán 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
110 Csikósné Méhesfalvi Éva 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
111 Berecz Róbert 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
112 Patkás Beatrix 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
113 HEGEDŰS AJSA 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
114 Pintér Mónika 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
115 Juhász Kornél 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
116 Gáspár Alexandra 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
117 Kubránszkyné Sándor Mónika 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
118 TÓTH TIBOR 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
119 Hruby Ármin 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
120 Földvári Gábor 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
121 Pásztory Gábor 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
122 Fári Karolina 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
123 Jónásné Zaja Zsuzsanna 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
124 Papp Nikolett 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
125 Pozderka Dávid 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
126 Illésné Hevesi Katalin 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
127 Frank János 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
128 Gaál Zoltán 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
129 Pummer Ádám 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
130 Krisztian Vajon 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
131 Mácsár Nikolett 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
132 Fazekas András Péter 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
133 Földvari Peter 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
134 Soóky Renát 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
135 Tóth Attila 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
136 Fancsali László Márk 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
137 Kiss Éva 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
138 Juhász Attila 1990 Gyerek verseny nevezés    OK
139 SZŐKE-LOVAS BENEDEK 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
140 Lukács Botond 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
141 Schwarcz Zsuzsanna 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
142 Gráf Tamás 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
143 Juhász Maja 2017 Gyerek verseny nevezés    OK
144 Kristàlyné Vincze Emese 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
145 János Kovács 1995 Gyerek verseny nevezés    OK
146 Naményi Linett Emese 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
147 Sütő Nándor 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
148 Mecsei János 1989 Gyerek verseny nevezés    OK
149 Dániel Bence 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
150 Sabján György Szeverin 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
151 Gombás Milán 2007 Gyerek verseny nevezés    OK
152 Gombás Csenge 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
153 Fehér Emese 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
154 Varhegyi Krisztian 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
155 Szidarovszky Ferenc 1971 Gyerek verseny nevezés    OK
156 Juhász Gábor 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
157 Schmidt Zoltán 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
158 Tóth-Szauer Veronika 1984 Gyerek verseny nevezés    OK